• Anioł Przewodnik

Gramy już trzy miesiące!

Hej kochani .. Co tam u was? Nic nie piszecie ale wiem, że słuchacie.. Liczby o tym świadczą… Wy słuchacie lub wasi fani co cieszy jeszcze bardziej… Niosę garść informacji abyście wiedzieli, że cały czas działam i ja i dzięki temu działa nasze radio… W ostatnim tygodniu słuchało nas 1676 osób!!! Utwór, który wygrał TopTen odtwarzany był 1080 razy… Liver gratulacje Playlista Live Rock odpalona została 4147 razy przy tylko 4 udostępnieniach a audycja Lista TopTen 320 razy !
Te liczby nie kłamią… Nie są to jeszcze liczby gigantyczne ale już robią wrażenie… Wiem coś o tym po latach w szołbizie Można rzec, że Liver zagrał dla 1080 osób.. Bravo..
Jednym słowem, działamy… To się już dzieje… Syrok z Crue pisze, że mu się już nucą kawałki i nawet kojarzy jakie to zespoły… Na tym to przecież polega.. Po to jest radio.. Aby szerzyć waszą muzykę… Dla mnie to wspaniała zabawa… Czasochłonna ale wspaniała… Czuję się jak jeden z was, o czym zawsze marzyłem. RadioVirus to taki mój zespół w którym grają niezależni muzycy Spełniam więc swoje marzenia… A tymże marzeniu jesteście też wy którzy spełniacie swoje Zastosowałem kilka zmian promocyjnych mając nadzieję, że ta forma będzie bardzo fair i dogodna oraz dostępna dla nas wszystkich.. Stworzyłem Magiczne Gwiazdki! Zachęcam do ich nabywania i tym samym wspierania RadioVirus.. Z resztą wspierając RadioVirus w jakimś sensie wspieracie również siebie… Zespoły oraz utwory z największą ilością gwiazdek ustawione są na samej górze czyli na początku głównej playlisty, która pojawia się jako pierwsza na po wpisaniu www.radiovirus.pl jaki to ma wpływ na ilość odsłon a tym samym promocję waszego grania nie muszę chyba wspominać… Ma to też tym samym wielki wpływ na kolejność w TopTen, choć nie nie definiuje zwycięzcy Następne w kolejności w playliście są zespoły z top 30 w kolejności zależnej od liczby odsłuchań… Uważam, że to bardzo fair opcja i pozwalająca wam na wkład w promocje oraz radio.. Co bardzo ważne, udostępniajcie swoje utwory oraz stronę radia, to nasze radio i indywidualnie się nim opiekuję… Niech będzie to nasza Tuba ! Zabawa ta jest jak wspominałem dosyć czasochłonna ale wierzę, że przyniesie owoce i wam i mnie Nie mam zaplecza ekipy z trójki ale serducho moje do muzy jest wciąż na dłoni Co jeszcze, każdy zespół z co najmniej jedną gwiazdką dostaje swój profil na stronie… Utwory aktualnie w playliście dostają logosy aby słuchacz dostał jeszcze logo Twojego bandu… Jeśli ktoś jeszcze nie wysłał logo zachęcam aby uczynić to poprzez radioviruspl@gmail.com najlepiej w formie png lub jpg i jako zdjęcie kwadratowe aby Player pokazał całość… Na ten czas to tyle Gwiazdkę znajdziecie na stronie radia w lewym dolnym rogu, na urządzeniach przenośnych również odnajdziecie W myśl - kto szuka tej znajdzie czy dla chcącego Na ten czas w szczycie playlisty Prime Prophecy ! Ilość wsparcia płynąca od tej wspaniałej kapeli jeszcze w formie zrzutki przełożona na gwiazdki tak właśnie ustawiła ten zespół… (Tak więc zrzutka, paypal etc wciąż są aktualne i przekładają się na gwiazdki :) ) Są tam też My Insane Blue, Cry of Lightning, Veterno, Nanosojuz, Liver, Crue, Pan Wrona i jeszcze kilka innych kapel… Dołącz do nich i kup gwiazdkę… Gwiazdkę z indywidualnym numerem dostaniesz fizycznie w formie gadżetu magnesu, nabędziesz trzy dostaniesz trzy i wskoczysz na szczyt playlisty Tak więc Bawmy się i rozprzestrzeniajmy dobry Virus … Dobry bo bo przez V… Nie ukrywam, że liczę na was… Czas na tankowanie LOVE Gwiazdka dostępna pod linkiem… https://przyciagamszczescie.pl/gwiazdka-szczescia-radiovirus

43 views1 comment

2020 RadioVirus - Twoja muzyka w radio

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Prime Prophecy