• Anioł Przewodnik

Band rodzinny - LIVER

Updated: May 16, 2020

LIVER to duet który powstał na początku 2020 roku w skład którego wchodzą:

Mirosław Grela – bas

Szymon Grela – gitara, wokal

Młodość, doświadczenie, więzy krwi (ojciec i syn) i chemia która nas łączy zaowocowała wyjątkową mieszanką muzyczną oscylującą pomiędzy rockiem, bluesem, muzyką alternatywną i akustyczną. Skład zespołu zawsze jest uzupełniany o perkusistę.

To co najbardziej nas kręci to surowe brzmienia, granie na żywo i dobra zabawa.

Po zrobieniu demo w zaciszu domowym zdecydowaliśmy się nagrać studyjną EP, która obecnie czeka na wydanie. Także musicie uzbroić się w cierpliwośćJa dodam od siebie, iż tatę czyli basistę tego duetu znam od jakiś dwudziestu kilku lat i kiedy tylko przychodzi mi do głowy jego postać, obraz to jest on zawsze z gitarą basową :)

Innymi słowy skojarzenia zawsze są muzyczne...

Na łamach naszego radio lata już oczywiście dwa utwory w wersji demo zespołu Liver i są to kompozycje Szymona co oznacza nie mniej nie więcej jak to, że w krwiobiegu zespołu płynie wciąż ta sama krew... Krew bluesa, rocka i rock and rolla ... Tak również rock and rolla o czym sami nie wspominają :) A to z rock and rollem przede wszystkim kojarzy mi się Baryła ;) czyli Blues Barrel :)

Zapraszam do odwiedzania profilu zespołu ale i słuchania radiovirus gdzie już niebawem premierę będzie miała ich pierwsza debiutancka EPka...

SŁUCHAJ


Dodam jeszcze, ze zespół wspiera radiovirus, możesz więc i Ty...

Jest kilka opcji ... Wystarczy kliknąć w któryś z linków poniżej..Jesteś muzykiem ? Posiadasz zespół i chciałbyś zaistnieć na naszej stronie oraz w radio?

Ty też możesz dołączyć do kapel i stworzyć swój profil, wystarczy, że zostaniesz patronem w opcji przygotowanej dla zespołów

https://patronite.pl/patronuj/radiovirus-za-50pln/72787

lub dorzucisz się do zrzutki

https://zrzutka.pl/szmf2u....

LOVE

138 views0 comments

Recent Posts

See All

2020 RadioVirus - Twoja muzyka w radio

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Mairess