Artists

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Wasze klipy
CRUE

CRUE

CRUE to w wolnym tłumaczeniu „wezbranie rzeki”, „wzburzona woda”, „powódź”, może też oznaczać nagromadzoną falę ludzką, tłum ludzi. Jakie znaczenie preferuje zespół CRUE? czytaj więcej, kliknij w link poniżej

My Insane Blue

My Insane Blue

My Insane Blue is a project created by Mateusz Dymek; pianist, and composer. The improvised music played, comes from outer spaces of consciousness which is not controlled, by mental thinking, only transmitted as a recording or live jam.

the warsaw generators

the warsaw generators

The Warsaw Generators - Zespół powstał zupełnym przypadkiem. Więcej w linku poniżej

ICE EYES

ICE EYES

Nasza muzyka to wypadkowa naszych spotkań i chęci stworzenia czegoś fajnego, co powoduje, że chcemy iść dalej muzycznie, rozwijać się i nie przestawać szukać w tej przestrzeni ciągle siebie samych. Jest to wyraz naszych marzeń, oczekiwań i odkryć. Lubimy siebie czasem mniej, czasem bardziej, ale gramy ze sobą nieprzerwanie od kilku lat dorastając do siebie nawzajem. Autorzy muzyki: Krzysztof Leżański, Paulina Heyer Słowa: Paulina Heyer.

Prime Prophecy

Prime Prophecy

Prime Prophecy is a European progressive metal band from Brooklyn New York formed in 2004 by Martin Wilczek and Peter Statkiewicz. In 2006 Prime Prophecy released their first album “Perfection Finally Has Its Price”, which received huge positive response from music industry. Four years later, second album “Dark Side of Heaven” was recorded giving new inspirations and possibilities for the future.

Mary Syll

Mary Syll

Urodzona w 1989 w Rzeszowie. W wieku trzynastu lat emigrowała do Holandii gdzie przez następne lata wkręcała się w świat muzyki, koncertów i festiwali. Pracowała dla gwiazd jak m.in. UB40, Snoop Dogg, Douwe Bob (Eurowizja 2016) czy Focus aż w końcu uparcie postanowiła że to ona powinna stać na scenie. Tak więc zrobiła: zaczęła pisać piosenki, nie wiedząc nic o instrumentach muzycznych. W między czasie wystąpiła w finale wyborów Miss Poland w Holland

Mad in Poland

Mad in Poland

MAD in Poland jest jak most łączący Pomorze z Liverpoolem, koktajl brzmień północy Polski z zachodem Wielkiej Brytanii. Obydwa miejsca posiadają bardzo ciekawą, muzyczną historię. Zespół MAD in Poland ma szansę być ich wspólnym rozdziałem. Wokalista grupy, Craig Coppock, rodowity Brytyjczyk przyjechał do Polski ponad 10 lat temu. Reszta zespołu, gitarzysta Błażej Kucman, basista Piotr Orłowski oraz perkusista Tomasz Boćkowski to pomorscy muzycy grający aktywnie od wielu lat.

Big Sven

Big Sven

Big Sven to pięciu dżentelmenów, którzy od 2017 roku, z bliżej nieokreślonego powodu, lubią przebywać w towarzystwie swoim i instrumentów.

Liver

Liver

Zespól Liver tworzy dwóch muzyków Szymon Grela gitara wokal Mirek Grela bas wokal Tak się składa ze są bardzo blisko z sobą spokrewnieni to Ojciec I Syn Jak głosi znany slogan Przypadek ?, Nie sadze Tych dwóch muzyków to trzon zespołu który zawsze uzupełnia perkusista. Tak też powstały ich pierwsze nagrania demo w zaciszu domowego ogniska z automatem perkusyjnym. Oczywiście bardziej profesjonalne nagrania trzeba zrobić w studio i w tej chwili to się dzieje. To co najbardziej ich interesuje to

Crue

Crue

Muzyka tworzona przez „ CRUE” to w głównej mierze ciężki progresywny Rock z elementami Metalu ale nie ma tu ściśle określonej drogi. Na nasze brzmienie składają się nasze gusty i zamiłowania muzyczne, wśród których można doszukać się metalu, grunge-u, funka, itp.

AmnestiA

AmnestiA

he band was formed in February 2015. The music we make is a mix of all kinds and types of metal \m/. The debut on stage during the EPKA 2015 in Ełk brought us the distinction from the jury, in 2017 we took the 3rd place at the LegaFest 2017 in Olecko and in February 2018 the 1st place at the Winter Rock Tournament in Węgorzewo. In November 2017 we started work on the debut album "Reborn" The album has been released on 06/01/2018. In October 2018 we took the second place in the Provincial Review

Double Blind

Double Blind

Członkowie zespołu Marek - wokal & gitara, Śniegu - perkusja, Majan - bass, Sebastian - gitara

Underdog

Underdog

Początki zespołu to luźne jamowanie Ediego i Rafała w piwnicy dzielonej z zespołem Ox w Toruniu od zawsze, a bardziej konkretnie od roku 2014. Zimą 2015 roku, na bębnach dołączył Witek, a pod koniec lata 2016, Dondal na basie Obecnie gramy w czwórkę: Edi -gitara, Dondal – bas, Witek- perkusja, Mariusz - wokal Nasza muzyka to metal: trochę drzemy mordę, pozytywnie i tak żeby można było potupać nóżką. Na wiosnę 2018 nagraliśmy demo z pięcioma kawałkami..

Puktera

Puktera

Punktera - to pochodna pantery i punktualności, wszyscy przychodzą zawsze na czas, są gładko ogoleni i mają perfekcyjne fryzury, nie no, bez jaj. Historia jest długa i skomplikowana...lepiej słuchać muzy niż zajmować się głupotami :-D Skład Łukasz - gitara basowa, wokal Mirek - gitara rytmiczna Sebastian - gitara solowa Dawid - perkusja Kontakt: neli77@op.pl

Golden One Rock Band

Golden One Rock Band

Krótka historia i osiągnięcia zespołu: Kiedy po wieloletnim wspólnym graniu, w październiku 2017 roku, z formacji Tangerine odeszli wokalista i dwaj gitarzyści, do pozostałych członków tej formacji, Stefana Sobockiego, Radosława Janczaka i Krystiana Kwiatkowskiego, dołączyli gitarzysta Kacper Szkudlarek i wokalistka Agnieszka Kaleta. Postanowiono, iż pewna historia się zakończyła i zmieniono nazwę zespołu. W ten sposób pojawił się zespół Golden One.

JangaSquad

JangaSquad

Janga, czyli grupa raperów debiutuje 2 sierpnia 2014, na warszawskim AWF-ie w klubie Relaks. Po dwóch latach wspólnego nawijania chłopaki wpadają na pomysł poszerzenia składu o żywe instrumenty. Zapraszają do współpracy zaprzyjaźnionych muzyków i tak 2 kwietnia 2016 powstaje JangaSquad!!!

Igor Kaźmierczak

Igor Kaźmierczak

progresywny rock, choć tak naprawdę gatunek, który wybrzmiewa w kompozycji to zlepek inspiracji autora, wywodzących się z całkowicie skrajnych zakątków muzycznego świata - od metalu, przez alternatywny pop, aż po undergroundowy jazz i muzykę instrumentalną.

The Spin Wires

The Spin Wires

The Spin Wires to zespół z Buffalo w stanie Nowy Jork, który gra punk nasycony elementami dance rocka, nowej fali i garażu.

Fragile House

Fragile House

Zespół Brytyjki Jemimy z pisarzem-gitarzystą Mirkiem Latoskiem, Fragile House założony w Wielkiej Brytanii. Ta dwójka to partnerzy życiowi i bohaterowie czasu..

Steel Velvet

Steel Velvet

STEEL VELVET to hard rockowy zespół, który powstał pod koniec 2008 roku w Strzyżowie(woj. Podkarpackie). Muzyka grupy to fantastyczna symbioza brzmień z przełomu lat '70 i '80. Muzycy czerpią inspirację z klasyków gatunku takich jak Whitesnake, Van Halen, Bon Jovi, DIO czy Rainbow. Grupa od początku swojej działalności zagrała mnóstwo koncertów w całej Polsce, występując u boku takich sław jak Blaze Bayley, Paul Dianno (Ex- IRON MAIDEN), TSA, Mech, Oddział Zamknięty, Budka Suflera, Turbo czy Złe

Sam Munich

Sam Munich

Artysta Polskiego pochodzenia, grający jak sam określa hard Punk tech..

Sounds Great

Sounds Great

Brzmi dobrze? Chcesz tutaj być, chcesz posłuchać swojej muzyki w RadioVirus?

2020 RadioVirus - Twoja muzyka w radio

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Big Sven

Big Sven to pięciu dżentelmenów, którzy od 2017 roku, z bliżej nieokreślonego powodu, lubią przebywać w towarzystwie swoim i instrumentów.

Go to link