• Anioł Przewodnik

Zdolności psychiczne: jak je rozpoznać i dalej rozwijać


Droga Rodzino Magicznych Przyjaciół,

Jestem pewien, że wielu z was jest świadomych swoich zdolności parapsychologicznych i zdolności medialnych, dlatego postanowiłem poświęcić część pracy na to, w jaki sposób możesz zidentyfikować, które aspekty są bardziej rozwinięte i jak możesz dalej doskonalić swoje umiejętności.

Zamierzamy zbadać, w jaki sposób różne czakry są powiązane z naszymi umiejętnościami psychicznymi / medialnymi i zaznajomimy cię z otwieraniem i zamykaniem czakr, co jest pierwszym krokiem w całej pracy parapsychologicznej.


Zdolności psychiczne:


Każdy ma zdolności parapsychiczne, podczas gdy niektórzy są bardziej biegli w ich używaniu, każdy może je wzmocnić. Tradycyjne szkoły myślenia zidentyfikowały trzy główne sposoby otrzymywania informacji za pomocą zdolności psychicznych w oparciu o źródło (lub środki, których używamy do łączenia się i uzyskiwania informacji).

Psychika może otrzymywać informacje: - o osobie / zdarzeniu itp. Poprzez połączenie z osobą lub obszarem (czytanie aury), - przedmiot, który działa jako ogniwo (psychometria) lub - poprzez połączenie z przewodnikami duchowymi i przodkami (mediumizm).


Przyjrzyjmy się teraz, których kanałów komunikacji używamy do otrzymywania tych informacji (lub w jaki sposób otrzymujemy informacje po połączeniu). Te kanały komunikacji są zwykle określane jako zdolności psychiczne / dary / zmysły i są znane jako clairs (z francuskiego clair: clear, jasne). Clairs pokazują nam, jak komunikujemy się z duchem i jak dostarczamy nasze przesłania.


Trzy tradycyjne sposoby to:


Jasnowidzenie:


zdolność widzenia mentalnych obrazów / wydarzeń, które mogą być symboliczne lub rzeczywiste.


Jasnosłyszenie:


umiejętność uzyskiwania informacji słuchowych. Na przykład, posłuchaj informacji, które mogą być przydatne, usłysz dźwięki związane z wydarzeniem lub miejscem itp.


Jasnowidzenie i jasnosłyszenie czasami przeplatają się, gdy informacje przychodzą na żywo, podobnie jak podczas oglądania wideo.


Jasnowidzenie:

zdolność otrzymywania informacji innymi zmysłami. Na przykład odczuwanie smaku (słodki / gorzki itp.), Temperatury (gorąco / zimno), tekstury (piasek, błoto, płyn itp.)

Lub kształtów, dodatkowo może rozszerzać się do bardziej empatycznego poziomu, na przykład wywołując te same reakcje ciała lub odczuwanie innych emocji.


Otóż, we współczesnej literaturze pojawia się czwarta jasność, która się pojawiła i myślę, że z własnego doświadczenia zasługuje na miejsce wśród innych.


Czwarta Jasność to:


Jasnowidzenie:

zdolność do posiadania pomysłów lub myśli bezpośrednio od ducha w postaci telepatii i po prostu wiedząc - z mojego doświadczenia wynika, że ​​jasnowidzenie jest bardzo bliskie naszej intuicji, jednak informacja pochodzi z zewnętrznego źródła.


Przykładem może być nagłe wyobrażenie o swoim najlepszym przyjacielu i stwierdzenie, że ma kłopoty. Oczywiście jest wiele miejsca na debatę, a moim zamiarem jest jedynie dać do myślenia.


Przyjrzyjmy się teraz systemowi czakr i różnym teoriom, w jaki sposób odnoszą się one do czterech jasnowidzów.


Czakry i zdolności parapsychiczne


Aby osiągnąć maksymalne wyniki, sugeruję, abyście początkowo uziemili się i otworzyli każdą pojedynczą czakrę, aby pozwolić energii płynąć, a następnie to, co musisz zrobić, to pobrać energię i podnieść poziom energii czakry.

Pokażę ci, jak możesz to osiągnąć w prostych krokach - podstawą całej pracy parapsychologicznej jest nauczenie się otwierania i zamykania czakry, podnoszenia częstotliwości i poszerzania aury.


Otwarcie i uziemienie.


Zasada 1:

Oczy zamknięte!


Czakry korzeniowe i krzyżowe:

Czakra korzeniowa znajduje się u podstawy kręgosłupa i pulsuje kolorem czerwonym, kolorem życia. Czakra korzenia łączy nas z Ziemią, jest związana z przetrwaniem i naszym Ziemskim Ja - ciałem fizycznym.

Powszechnymi blokadami są obawy o przetrwanie, a pytania, które są zwykle związane z czakrą korzenia, to: Czy przeżyję?

Czy jestem bezpieczny?

Kiedy umrę? itp.


Czakra krzyżowa

(znana również jako czakra śledziony) znajduje się w dolnej części brzucha w pobliżu naszych genitaliów i pulsuje pomarańczową energią. Jest związana z naszą kreatywnością, osobistą mocą, radością i seksualnością.

Typowe blokady to pytania związane z tym, czego chcemy i co czujemy, na przykład:


Dlaczego nie mogę odczuwać przyjemności?

Czy mam wystarczająco dużo pieniędzy?

Kiedy zostanę matką? itp.


Większość ludzi w życiu codziennym skupia się na tych dwóch czakrach i w ten sposób jesteśmy połączeni z płaszczyzną materialną.

Te czakry są dla nas niezbędne, abyśmy mogli żyć i cieszyć się życiem, ponieważ zamierzamy wystartować i osiągnąć wyższe poziomy duchowe, ważne jest, aby wzmocnić połączenie z materią. Ostatecznie rolą medium jest przeniesienie informacji otrzymanych ze źródeł duchowych z powrotem na plan materialny.


Pierwszym krokiem tego ćwiczenia jest otwarcie czakry korzeniowej. Wyobraź sobie, że obraca się coraz szybciej w czerwonym świetle i przenosi energię z dolnej części ciała do górnych czakr.

Następnie przenieś energię z czakry korzeniowej do czakry krzyżowej i wyobraź sobie, że otwiera się ona żywym pomarańczowym światłem.

Nadszedł czas, aby wzmocnić swoje uziemienie!


Wskazówka dotycząca uziemienia:


Po otwarciu zobaczysz w swoim umyśle, że te dwie czakry pulsują odpowiednim światłem, wizualizuj, jak twoje nogi rosną w głąb ziemi, jak korzenie dotykające jądra Ziemi.

Alternatywnie, możesz chcieć zobaczyć kotwicę w rdzeniu ziemi połączoną z podstawą twojego kręgosłupa, która cię zatapia.

Zawsze możesz być kreatywna i znaleźć inne sposoby na wzmocnienie połączenia z ziemią, na przykład zobaczyć swoje nogi tonące w błocie itp.

Bądź kreatywna, ponieważ nie ma dobrych i złych sposobów.

Przykłady, których użyłem, są wypróbowane i przetestowane i mają na celu zapewnienie Ci bezpieczeństwa.


Przenoszenie energii splotu słonecznego i czakr serca:


Splot słoneczny: Znajduje się kilka centymetrów powyżej pępka i pulsuje kolorem żółtym.

Kiedy będziesz gotowa, przenieś energię z czakry korzeniowej do splotu słonecznego i wyobraź sobie otwarcie czakry.

Splot słoneczny to miejsce, w którym znajduje się nasza osobista moc i pokazuje, w jaki sposób dokonujemy projekcji na świat.


Czakra serca:


pierwszy krok naprzód, musisz wzmocnić swoje uziemienie, gdy strzelamy wyżej, do serca. Gdy poczujesz, że jesteś dobrze uziemiona, przenieś energię wyżej do czakry serca.

Czakra nieskończonej miłości, współczucia i emocjonalnego dobrego samopoczucia. Poczuj pulsowanie czakry promienistym zielonym kolorem.

Gdy się otworzy, poczuj koncept bezwarunkowej miłości pulsujący w całej twojej istocie, poczuj, jak święte serce rozjaśnia Kosmos.

Poczuj blask swojej miłości, współczucia, swojej boskości. Czakra serca wraz ze splotem słonecznym wspomagają jasnowidzenie.


Wyższe królestwa


Czakra gardła:


przenieś energię do czakry gardła na środku szyi - możesz ją łatwo znaleźć, jeśli powiesz długie Aaaah! i poczuj opuszkami palców dokładną lokalizację wibracji - pozwól jej się obracać i otwierać.

Pulsuje błękitnym kolorem i jest centrum komunikacji i swobodnego wyrażania siebie. Poczuj chwałę tej czakry, gdy energia wystrzeliwuje w górę i pozwala ci swobodnie komunikować się ze światem Ducha.

Czakra gardła wraz z drugorzędnymi czakrami ucha wspomagają jasnosłyszenie (zwróć uwagę, że czakry uszne nie są objęte tym procesem, jeśli masz na to ochotę, możesz sobie wyobrazić piękne błękitne światła pośrodku twoich uszu).


Czakra trzeciego oka:


przenieś energię wyżej, na środek czoła, nieco powyżej brwi. Poczuj, jak czakra wibruje pięknym, promiennym kolorem indygo i pozwól jej się otworzyć.

Czakra trzeciego oka jest czakrą intuicji, wewnętrznego przewodnictwa i jest czakrą, która pomaga we wszystkich zdolnościach parapsychologicznych i jest używana głównie do jasnowidzenia.


Czakra korony:


Czakra korony nie uczestniczy w opisanym przeze mnie procesie. Nie krępuj się wyobrazić sobie słupa białego światła docierającego do czubka twojej głowy i zalewającego wszystkie czakry czystym światłem, podnoszącym ich częstotliwość. Czakra korony to czakra Jedności Boga, czyli połączenie z boskim Ja.

Kiedy poczujesz, że jesteś gotowa, wyobraź sobie słup białego światła wystrzeliwujący do nieba, rozszerzający twoją aurę i czujący się promienny, jak wibrująca, żywa gwiazda.


Dla każdego, kto jest zainteresowany wykonywaniem pracy parapsychologicznej, istotne jest, aby zapoznać się z powyższymi ćwiczeniami uziemienia, otwierania czakr, podnoszenia częstotliwości i poszerzania aury.

Pomoże to w całej twojej psychicznej i magicznej pracy, kontaktowaniu się z duchami lub jakiejkolwiek formie wróżbiarstwa.

Kiedy jesteśmy z otwartymi czakrami i rozszerzonymi aurami, podnosimy częstotliwość i komunikaty mogą płynąć płynnie.

Ta metoda jest wypróbowana i przetestowana, ale dokonaj wszelkich adaptacji, które Twoim zdaniem przyniosą Ci korzyści.

Ćwiczenie jest bardzo ważne, ponieważ nadchodzące ćwiczenia mogą wystawić na próbę Twoje umiejętności i zdolności.

..........................................................................................


Teraz zobaczymy, jak zamykamy nasze ciało duchowe i czakry (proszę zauważyć, że ciało duchowe i czakry nigdy tak naprawdę się nie zamykają - ta terminologia jest używana do podkreślenia, że ​​wracamy do naszego codziennego życia fizycznego).

Nie chcesz wychodzić na świat z otwartymi czakrami i rozszerzonym duchem - nie tylko doświadczysz wszystkiego ze zwiększoną świadomością, ale możesz również okazać się niebezpieczna, więc bądź uważna.


Zamknięcie czakr i powrót do naszego codziennego życia fizycznego


Wyobraź sobie słup białego światła na czubku twojej głowy, który rozprasza 1, 2, 3 zniknął.

Zobacz, jak Twoja czakra trzeciego oka zwalnia swoją wibrację, składa płatki jak kwiat.


1, 2, 3 energia spada do czakry gardła.


Czakra gardła zamyka się, obraca się coraz wolniej i 1, 2, 3 energia spada.

W dół, aż do czakry serca, poczuj uczucie bezwarunkowej miłości, która cię otacza, jest wokół ciebie, a energia zamyka się, pozostawiając cię zrelaksowaną, czakra się zamyka, a energia spada do splotu słonecznego.


Poczuj, jak energia nad pępkiem obraca się coraz wolniej, piękna czakra zamyka się, a energia schodzi do czakry krzyżowej. 1, 2, 3 czakra się zamyka, energia spada do twojej czakry korzeniowej, teraz wiruje wolniej, wraca do swojego normalnego tempa.


Poczuj aurę wokół ciała, jak otaczający cię kawałek zbroi, jak ulubiony płaszcz otaczający ciało z miłością i troską. Kiedy będziesz gotowa, otwórz oczy.


Radzę ćwiczyć to ćwiczenie przed jakąkolwiek pracą parapsychologiczną.

W moich nadchodzących artykułach zamierzam głębiej posługiwać się czakrami, testować nasze zdolności i doskonalić umiejętności parapsychiczne!

LOVE

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now