• Anioł Przewodnik

Waluta i przepływ: Sekret manifestowania dostatkuA co, jeśli zarabianie na życie nie jest zależne od pracy?

A jeśli praca dla Wszechświata istnieje tak daleko poza normami konwencji, że zwykłe reguły świata materialnego nie mają zastosowania?

„Jak finansuje się taki beztroski styl życia, jakim jest wypoczynek i podróże?”


To jest pytanie, które dostaję najczęściej podczas moich przygód na całym świecie.


Kiedy odpowiadam: „Jestem agentem Wszechświata”, ludzie mają tendencję do zadawania kolejnego nieuniknionego pytania: „Ale czy zarabiasz na tym?”


Proszę pozwolić mi wyjaśnić, jak praca dla Wszechświata przekłada się na zarabianie na życie.


....................


Każdego dnia poświęcam swoje życie służbie innym - satysfakcjonujące zadanie samo w sobie. To najlepiej płatny koncert, jaki kiedykolwiek miałem, ale nie opłaca się w takiej walucie, jakiej można by się spodziewać.


Istnieje powód, dla którego pieniądze są czasami nazywane „walutą” lub „przepływem”. Kiedy żyjesz w nurcie, kiedy płyniesz z prądem, zarabiasz w walucie - niekoniecznie w papierze, który jest tylko środkiem do celu, ale celem samym w sobie, w doświadczeniu.


To przy tej częstotliwości swobody i przepływu manifestacja zachodzi z prędkością myśli. To jest rodzaj „waluty”, w której działa Wszechświat.


Może nie dostanę zapłaty gotówką, która pozwoliłaby na sfinansowanie wakacji na plaży, ale mogę zostać wciągnięty w serię synchronizacji, których kulminacją jest możliwość siedzenia w domu na Hawajach. Po prostu nie myśl o tym jako o płatności lub nawet wymianie: waluta i przepływy są naturalną konsekwencją życia w służbie.


Tak więc manifestacja nie jest dokładnie jednokierunkową ulicą, którą sugerują niektórzy duchowi przywódcy myślowi. Podczas mojego eksperymentu, pracując dla Wszechświata i manifestując swoją drogę dookoła świata przez trzy lata przy budżecie, który miał trwać tylko trzy miesiące, odkryłem, jak podstawową służbą jest manifestacja.


Jedną rzeczą jest podążanie za swoim sercem, kiedy je prowadzisz - co samo w sobie jest pięknym aktem miłości własnej. Ale po pewnym momencie jesteśmy zmuszeni przekroczyć miłość własną i kultywować służbę innym, w którym to czasie znacznie bardziej opłaca się pozwolić Wszechświatowi być twoim GPS. Wtedy stajesz się przewodnikiem boskości, bez wysiłku prowadzonym do miejsca, w którym możesz służyć, będąc tym, kim jesteś i robiąc to, co robisz. A kiedy służycie innym w ten sposób, pomagacie Wszechświatowi w jego najświętszej i fundamentalnej pracy.


Dla tych z zewnątrz, którzy patrzą do środka, może się wydawać, że ci, którzy żyją w magii przepływu, są „wybranymi”, którzy znaleźli przychylność Wszechświata i tym samym otrzymali dostęp do jakiegoś kosmicznego dżina w magicznej lampie. Ale tak nie jest. Istnieje dżin, który spełnia twoje życzenia. Manifestacja nie jest spełnieniem życzeń. Manifestacja nie jest supermocarstwem. Manifestacja nie jest zdolnością. Manifestacja jest konsekwencją. Twoje pragnienia przejawiają się w wyniku tego, kim jesteś i jak pojawiasz się w świecie.


W tym sensie jesteśmy mniej „wybranymi”, a bardziej „wybranymi”: decydujemy się służyć innym bez oczekiwania na wzajemność, a nawiasem mówiąc, dostatek i dobrobyt w naturalny sposób trafiają do nas. Nie tylko pod względem finansowym, ale także w satysfakcjonujących relacjach, wspierających się społecznościach, wskazówkach, kiedy ich potrzebujemy, i tym, co wydaje się stopniowym podnoszeniem zasłony, która zwiększa naszą zdolność postrzegania życia na Ziemi jako nieba, w którym synchroniczność, dziwne zbiegi okoliczności i zagadki -padające na miejsce kawałki są zjawiskiem naturalnym.


Możesz myśleć o tym zjawisku jako o czymś w rodzaju prądu przemiennego:


Dajesz, pozwalając Wszechświatowi płynąć przez ciebie jak prąd, aby wpływać na innych ludzi.


Otrzymujesz, akceptując walutę, którą zapewnia Ci Wszechświat - która może być wszystkim, co wspiera Cię w życiu spełnionym, przynosi szczęście lub pomaga Ci się rozwijać. Znowu nie całkiem „w zamian”, ale jako naturalna konsekwencja życia w służbie.


Ale jest haczyk. Nie możesz chcieć służyć pomocą tylko po to, by otrzymać zapłatę za manifestację. Nie może to być środkiem do celu. Służenie innym musi być celem samym w sobie.


Tak więc, aby zamanifestować dostatek, widzisz, że naprawdę musisz być inny.


Dostajesz to, czego chcesz, tylko w zależności od tego, kim jesteś. Musisz skupić się na służbie innym, a nie na służbie sobie. Innymi słowy, musisz być agentem Wszechświata.


To wspaniały tytuł, ale nie zniechęcaj się! Wszechświat jest tym prądem, który przepływa przez ciebie, gdy wpływasz na innych ludzi. Czasy, kiedy odpowiadałeś komuś słowami, które były tak bardzo tym, czego potrzebowali, aby usłyszeć, że oboje dostali gęsiej skórki? Tak się dzieje, kiedy służysz jako kanał Wszechświata. A ponieważ ta reakcja gęsiej skórki naprawdę jest przewodnością elektryczną, to naprawdę jest prądem.


W najpiękniejszym paradoksie praca dla Wszechświata jest w rzeczywistości Wszechświatem działającym przez ciebie.


A co najważniejsze, wszystko, co musisz zrobić, aby się tam dostać, to dostosować swoje intencje do boskości i podążać za swoim sercem, dokądkolwiek się ono prowadzi. I tak jak dajesz bezinteresownie i z miłością, tak samo otrzymasz życie i doświadczenia, których pragniesz.


- Fragment z książki, THE MANIFESTATION EXPERIMENT: Adventures in Follow Your Bliss, Finding Your Purpose and Trusting the Universe


Tłumaczenie własne z pomocą wujka…Wszechświata !

60 views0 comments

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now