• Anioł Przewodnik

Sowilo

Updated: Sep 27, 2020

To Magiczna Runa


Symbolizuje energię słońca, wielkiej kuli przewodniej, którą Bogini Sunna niesie w swoim jasnym powozie.


Być może najbardziej pomyślny symbol Starszego Futharku, Sowilo kończy drugi Aett i kończy go z hukiem. Ilekroć pojawia się w odczycie, z pewnością wzbudzi szczęście i zasygnalizuje zwrot na lepsze, nawet jeśli na początku sytuacja była całkowicie dobra.

Runa słońca jest zwiastunem życia i światła i pozwala wszystkiemu, czego dotknie, rozwijać się i prosperować. Oświetla twoją drogę i gwarantuje oświecenie każdego aspektu twojej istoty. Nakazuje ci donośnym, ale kochającym głosem - bądź szczęśliwy!Runa przynosi błogosławieństwa żeglarzom, ponieważ pomaga im poruszać się po nieznanych wodach, ale też czyni to samo dla osób na duchowej ścieżce - wskazuje nam, czy ścieżka jest gładka, czy szorstka.

W tradycji północnej uważa się, że słońce, księżyc i gwiazdy są z tego samego ognistego materiału - odłamków wyrzuconych z płonącej krainy Muspelheim.

Sowilo łączy się nie tylko ze słońcem, ale także z błyszczącymi gwiazdami, które prowadzą żeglarzy i astrologów podczas wyznaczania trasy.


Praca z runą jest wspaniała, jeśli szukasz wskazówek i jasności na swojej ścieżce.

Jest to również bardzo korzystne dla leczenia i jest używane przez uzdrowicieli, aby im pomagać i prowadzić.Sowilo w zalakowanej kopercie pełnej magi z moją dedykacją możesz nabyć tutajHistoria


Jest noc. Wszystko jest spokojne i ledwo słychać hałas. Istoty, które nie śpią o tej porze, rzeczywiście nie robią zamieszania, próbując wykryć, ścigać i złapać równie cichą ofiarę. Nagle ten spokój i (pozorną) ciszę przerywa jeden rodzaj ptaka, który wie, co się zaraz wydarzy - kogut.

Bierze głęboki oddech i dumnie zapowiada zmianę, która ma nastąpić, na wypadek gdyby ktoś zapomniał. Zbliża się świt nowego dnia i na rozległej scenie niebios wyłoni się ciało niebieskie, które dość drastycznie zmieni krajobraz. Przez ostatnie kilka miesięcy w roku to ciało niebieskie pozostawało ukryte za ciężkimi chmurami. Śnieg i lód panowały aż w głąb tego, co w innych częściach półkuli północnej uznano by za wiosnę.

Teraz jest najwyższy czas, aby sytuacja się zmieniła, a dawca życia przywrócił wszystko do stanu, w jakim powinno być. Ponieważ kogut, o którym już wspomnieliśmy, robi wszystko, co w jego mocy, aby obudzić wszystkich w promieniu mili, na horyzoncie zaczyna się pojawiać światło. To jest Słońce.


Kiedy się pojawia, to duże, okrągłe, świecące ciało niebieskie zdaje się poruszać po niebiańskiej sferze w powolny, rozmyślny sposób, jakby ciągnął go okazały rydwan. Dla tych, których duchowy wzrok jest bardziej zestrojony z wibracjami wyższych planów, jest to coś, co nie jest założeniem i przekonaniem, ale faktem. Vitki i ich wtajemniczeni, którzy zostali dotknięci ręką samego Odyna, doskonale wiedzą, że wielka świecąca kula pojawiająca się nad ich głowami topi pozostałe płaty lodu i śniegu i przywraca życie samolotom i górom , nie jest wcale kulą, ale postacią pięknej dziewczyny, tak pięknej, że całe jej ciało świeci wystarczająco jasno, aby dać światło i życie całej Ziemi i daleko poza nią. Jest Sunną, boginią, która jeździ swoim złotym rydwanem po niebie, siejąc radość i szczęście za każdym razem, gdy pojawia się na horyzoncie. Jedną z najbardziej ukochanych sił, jej moc jest w stanie roztopić lód, smutek i walkę, aby rozpocząć nowy dzień, nowy sezon, aby nasze zbiory rosły, a nasze serca radośnie śpiewały. Kiedy pojawia się po raz pierwszy od miesięcy, w całej jej wiecznej chwale, wszyscy wychodzą ze swoich domów, aby ją powitać i pozwolić jej ciepłu skąpać ich radosne twarze tym, co uważają za jedną z największych radości życia. Łaskawie jedzie dalej, spoglądając na swoich wyznawców, nie potrzebując żadnych rytuałów, żadnych ofiar, ponieważ ich szczęście jest jej największą nagrodą.Prawidłowe znaczenia


Sunna jest boginią Słońca i głównym bóstwem związanym z Runą Sowilo. Jednak nie jest jedyna. Do Runy należy również bóg Balder, podobnie jak niszczycielski gigant słoneczny Surt. Mimo to, dla jasności i prostoty, lepiej jest trzymać się najbardziej widocznej boskiej istoty, która przewodniczy tej naturalnej sile i skierować całą naszą uwagę na Sunnę. Siostra uosobionego księżyca, Máni, jest niezwykle kobiecą formą boskości, która aktywuje i ożywia wszystko, na co rzuca swoje jasne promienie. Podczas gdy Słońce pozostaje mężczyzną w większości innych religii - z wyjątkiem starej Japonii - Norse postrzegali je jako aspekt żeński, uważając go za rodzaj energii, która ożywia prawie wszystko, co żyje na Ziemi.


Tak czy inaczej, Sowilo pojawia się w twoich lekturach, a nawet w twoim życiu z całą fanfarą, która towarzyszy rydwanowi słońca i przynosi nagły podmuch lata, całkowite rozmrożenie, nieoczekiwaną, ale wyjątkowo przyjemną niespodziankę.


Ten symbol jest najbardziej pomyślny, jaki można otrzymać podczas czytania, ponieważ jego wygląd zapewnia sukces w każdym podejmowanym przedsięwzięciu - czy to biznesowym, czy romantycznym.

Ponadto zapewnia dobre zdrowie i błogosławi wszystkich, którzy cię otaczają.


Sama Runa ma kształt tego, co w naszych oczach może przypominać błyskawicę, ale dla mieszkańców starej Północy była to obrazowa esencja promienia słońca przynoszącego szczęście i radość wszystkiemu i wszystkim.


Słońce pozostawało uniwersalnym symbolem przez tysiąclecia i pojawia się również w Tarocie i Lenormandzie, zachowując znaczenie czystej błogości.

Jest to prawdopodobnie najbardziej pozytywny znak, jaki można otrzymać podczas czytania - bez względu na kontekst. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Norse żyli (i w dużej mierze nadal żyją) w przenikliwym mrozie przez większość roku, nic dziwnego, że wybrali ten konkretny symbol, aby reprezentować szczęście, nadzieję i przysłowiowe światło na końcu tunelu.

W ten sposób Sowilo pozostaje połączony z ideą nowego życia, ekspansji i jest niezwykle pozytywną siłą, która przynosi oświecenie i wiedzę tym, którzy ich szukają (i niektórym, którzy tego nie szukają, ale mimo to pilnie potrzebują).

Błogosławi querentów umiejętnością nawigowania w kierunku ich prawdziwego celu w życiu i niezwyciężoną siłą woli, która ze swoją siłą i ostrym skupieniem doprowadzi cię do twoich celów.Zwycięstwo i sukces zarówno poprzez wysiłek indywidualny, jak i grupowy są praktycznie gwarantowane, ponieważ Sowilo rzuca na Ciebie światło.Odwrócone znaczeniaBiorąc pod uwagę swój kształt, Sowilo należy do nielicznych Run, których nie można cofnąć. Bez względu na to, jak wypada w czytaniu, zawsze wygląda tak, jakby przyjmowała wyprostowaną pozycję i jako taka zachowuje wyraźnie pozytywne nastawienie przez cały czas. Nic nie może przyciemnić jej jasnego światła i żadna inna Runa nie może rzucić cienia na jej energię podobną do Słońca.

Nawet potężna Isa rozpływa się pod jej wpływem, a Hagalaz znika, jakby nigdy nie istniała. Sowilo jest ostateczną pozytywną odpowiedzią i jedyną Runą, której potrzebujesz, aby powiedzieć ci głośne, dudniące „tak!”Jeśli życzysz sobie brelok z Runą Sowilo na lustrzanej powierzchni kliknij tutajW połączeniu z innymi Runami


Sowilo rzuca dobroczynne światło na każdą Runę, która może spaść w jej pobliżu, a jej pielęgnującego ciepła nie da się łatwo zniszczyć. Jeśli jednak mamy poprawnie zrozumieć, w jaki sposób współdziała ze swoimi sąsiadami w Starszym Futharku, powinniśmy zawsze rozważyć jej pozycję w rozkładzie i zwracać baczną uwagę na to, czy jest to pierwsze w „zdaniu”, które próbujemy sformułować, czy następuje po innym symbolu. Jako przykład weźmy Isę. Jeśli ten lodowaty list pojawi się na pierwszym miejscu, Sowilo prawdopodobnie go roztopi i usunie jego trudny wpływ z naszej ścieżki. Z drugiej strony, jeśli po Sowilo pojawi się Isa, jest bardziej prawdopodobne, że ochłodzi nas i zaleje zimną wodą wszystkie nasze nadzieje i marzenia.

Jej wpływ nie będzie tak silny, gdy będzie stała samotnie - po prostu dlatego, że Sowilo nadal zachowa część swojego blasku - ale rzuci częściowo cień na nasze szczęście.

Kilka innych trudnych Run (takich jak Hagalaz i Naudiz) zrobi to samo i wywrze negatywny wpływ na Sowilo i zablokuje jej wysiłek, by nas błogosławić. W tym miejscu runy są najbardziej zbliżone do tradycyjnego wróżenia za pomocą kart (przychodzą na myśl Lenormand, Kipper i Sibilla), ponieważ kolejność rzucanych symboli należy rozważyć, gdy czytelnik nie jest pewien znaczenia.


W połączeniu z innymi Runami Sowilo przyjmuje wiele różnych znaczeń. Gdy Jera jest blisko, tworzy czysty ogień, który mimo swojej mocy może być w równych częściach błogosławieństwem i przekleństwem, w zależności od tego, jak sobie poradzisz z jej nieokiełznaną siłą.

Obok Dagaz, jej najbliższego krewnego, przynosi nowy dzień, nowy świt, drastyczną zmianę na lepsze - z Twoją ingerencją lub świadomym wysiłkiem lub bez. Berkano zapewnia całkowite uzdrowienie, podczas gdy Ingwaz, runa nasienna, inicjuje nowe życie i pomaga jej rosnąć.

Inne rzeczy, które mogą wykazywać wzrost i poprawę, to twoje zdolności psychiczne, szczególnie jeśli falujące wody Laguz odbijają ciepłe promienie Sowilo.Piękną przygotowaną przeze mnie Sowilo w drewnianej ramce na lustrzanej powierzchni możesz nabyć tutaj
Użyj w magiiBędąc tą samą siłą, która rozbija sztywne, statyczne moce zimy i wnosi nowe życie do tego świata, Sowilo jest często używana w tym, co obecnie nazywamy białą magią. Może być wykorzystana na trzy sposoby - jako przedmiot medytacyjnej afirmacji, jako symbol w zaklęciach lub jako amulet lub urok, który jest trzymany blisko ciała przez cały czas, aby uzyskać maksymalny efekt. Pomaga w wykonywaniu siły woli, przynosi radość i szczęście oraz skutecznie przeciwdziała złemu oku i wszelkim innym negatywnym wpływom, które mogą pojawić się w codziennym życiu.

Rzuca również światło na niejasne transakcje, rozwiewa nieporozumienia i eliminuje niewłaściwe postępowanie.

Może więc wydawać się nam paradoksalne, że to właśnie ta Runa została nadużyta przez nazistów jako symbol ich niesławnych dywizji SS.

Mimo to ich wpływ, choć złowrogi, nie trwał długo, a nawet skaza, która pozostała na Starszym Futharku, zniknęła pod błogosławieństwem Sowilo. Miejmy nadzieję, że ta ideologia nienawiści nigdy nie powróci, gdy będziemy starać się szerzyć miłość i stworzyć bardziej opiekuńcze i integracyjne społeczeństwo.


Sowilo jest doskonałym towarzyszem i talizmanem powodzenia w naszych wysiłkach uczenia się i zdobywania wiedzy i mądrości.


Pomaga nam w poszerzaniu naszych poglądów i horyzontów oraz we włączaniu większej liczby perspektyw i punktów widzenia do naszego równania.

W końcu Słońce było pomocą nawigacyjną dla marynarzy nordyckich i jako takie jest doskonałym symbolem naszej podróży przez życie. Może służyć jako światło prowadzące w czasie ciemności i zachęcać nas do patrzenia w górę w stronę gwiazd. Być może jedna z najsilniejszych mocy w Starszym Futharku, nic dziwnego, że jej kamieniem jest diament.

Już samo to mówi wystarczająco dużo o jej intensywności i sile, jaką kryje w sobie.


Tę magiczną energię możesz wziąć, o ile podchodzisz do niej z szacunkiem i czcią.

Jej płomienny miecz ochroni cię, a ta żywiołowa siła przebije się przez każde zamieszanie, jakie możesz napotkać.

Jest również doskonała do ​​leczenia - zwłaszcza w przypadku przeziębień i mrozów - i zapewnia poczucie pełni, nawet gdy jesteś sama.

W związku z tym Sowilo nie może być używana do magii negatywnej i będzie stanowczo przeciwdziałać wszelkim próbom, które możesz podjąć.


Słowa kluczowe


Słońce, bogini Sunna, światło, życie, siła woli, niepohamowana radość, ogromne szczęście, nagła zmiana na lepsze, długi okres dobrego samopoczucia, oświecenie, wiedza...Rośliny: dąb, jałowiec, jemioła


Ciało: czakra serca, splot słoneczny, stosowany w leczeniu oparzeń i chorób skóry oraz do zszywania kości i ran


Zwierzę: orzeł


Minerał: rubin


Aromat: Zatoka, drzewo sandałowe


Tradycyjne znaczenie: słońce


Wymowa: so-wil-oh


Liczba: 16


Bogowie: Baldur


Kolor: żółty, zielony, złoty


Żywioły: Odpowiednim elementem dla Sowilo jest ogień, reprezentuje on wielkie koło słoneczne, zawsze obracające się na swoim kursie.


Godzina: 03: 30-04: 30


Runa urodzeniowa dla osób (rydwan Słoneczny w Sowilo):

21 maj – 4 czerwiec


Osoby ze słońcem w Sowilo są pewne siebie, beztroskie i kreatywne. Czasami ta pewność siebie może zajść trochę daleko i należy uważać, aby nie przecenić swoich talentów. Z dużą dozą samoświadomości słoneczna Sowilo odniesie sukces we wszystkim, na co się zdecyduje.
Przedmiot mocy: TarczaNiech świeci Tobie Sowilo przez całą Twoją podróż..LOVE
59 views0 comments

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now