• Anioł Przewodnik

Jesteś urodzonym jasnowidzem medium? 5 znaków

Updated: Dec 2, 2020Błogosławieni mojej wspaniałej Magicznej Wspólnoty.

Jesteśmy gotowi zgłębić Twoje magiczne i psychiczne zdolności. Nadszedł czas, aby sprawdzić, czy masz „jasność” obrazów.

Więc dowiedzmy się więcej o tym, co już wyjaśniliśmy w naszym artykule na temat zdolności parapsychicznych.

Dlatego przejdźmy dalej, aby sprawdzić, czy masz oznaki jasnowidzenia psychiki.

Czy jesteś urodzonym jasnowidzem medium?Runa jasnowidzenia dostępna tutaj


Istnieje wiele magicznych i psychicznych zdolności. Jak już wiecie, udokumentowano kilka prób zebrania informacji o tych osobach, a nawet „oswojenia i wykorzystania ich” w minionych wojnach (np. Zimnej lub drugiej wojnie światowej). Niestety, historie i filmy na te tematy są inspirowane prawdziwymi wydarzeniami.


Jasnowidzenie: zdolność widzenia mentalnych obrazów / wydarzeń, które mogą być symboliczne lub rzeczywiste.

Jasnowidzenie w rzeczywistości oznacza jasną wizję. Pochodzi z francuskiego „clair” i „voir”. W związku z tym ta psychiczna moc daje możliwość uzyskania informacji o obiekcie, osobie, lokalizacji lub zdarzeniu fizycznym poprzez postrzeganie pozazmysłowe, znane również jako ESP.

Czy masz znaki urodzonego jasnowidza medium?


A więc przejdźmy do naszego ulubionego odliczania. Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy je masz, czy ich nie masz, zawsze możesz kultywować tę umiejętność. Z tego powodu opublikowałem bardzo szczegółowy artykuł - jedyny w swoim rodzaju.


1. Miałeś (lub masz) „wyimaginowanych przyjaciół”


Klasyczny przypadek urodzonego jasnowidza psychika wykazuje nawyk posiadania jednego lub kilku wyimaginowanych przyjaciół. Widzisz, osoba ludzka ma zdolność widzenia tylko jednej części widma światła. Jednak większość dzieci wydaje się dostrzegać szersze spektrum bodźców, zwłaszcza we wczesnych latach życia.


W starożytności wierzono, że te dzieci mają „dar”. Oczywiście w niektórych przypadkach rodzice bali się lub, co gorsza, wierzyli, że ich dzieci są opętane. Jednak „natura” wyimaginowanych przyjaciół różni się od pozazmysłowych stumulusów od myśli innych ludzi, a nawet komunikacji z duchami, duchami, a nawet ciałami astralnymi.


2. Masz widzenia na jawie


To chyba najważniejszy wskaźnik. Widzieliśmy tę zdolność u osób zwanych „Wędrowcami Snów”, błogosławionych ludzi, którzy mogą aktywnie wchodzić w interakcje ze Światem Snów.


Żywe sny zwykle oznaczają Świadome Sny i wyższą percepcję. Im bliżej swoich snów jesteś, tym szersza staje się percepcja psychiczna, gdy uwalniasz się od ciała astralnego.


3. Częste marzenia na jawie


Jest to zwykły zwyczaj typowego medium Jasnowidza. Widzisz, kiedy śnisz na jawie, faktycznie otrzymujesz mentalne obrazy. Kiedy już „pobierzesz” te obrazy z kosmicznej „chmury”, filtrujesz je i przetwarzasz za pomocą własnego umysłu i swoich zwyczajowych wzorców myślenia. Dlatego marzenie to mieszanka psychicznych obrazów oraz osobistego strachu i oczekiwań.


4. Widzisz przypadkowe błyski, iskry i cienie


Innymi słowy, widzisz ślady psychicznej aktywności, utrzymując stan niewyzwolonych zdolności. Jednak może to być twój pierwszy krok do odsłonięcia zupełnie nowej rzeczywistości, w której jesteś bardzo, bardzo potężną czarownicą! Lub czarodziejem


5. Możesz zobaczyć aurę jako „dym” lub „światło” wokół osoby lub zwierzęcia


Cóż, to również pokazuje bardzo ważną zdolność osoby do przebicia się przez materialną zasłonę i „zobaczenia aury” kogoś lub czegoś. Dlatego ta utalentowana osoba jest na skraju odkrycia, że ​​coś większego leży poza granicami tego fizycznego świata. Widziałaś kiedyś aurę?

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now