• Anioł Przewodnik

Ingwaz

Updated: Sep 25, 2020

Inguz, lub Ingwaz, jak jest również znany, pochodzi od boskiego bohatera Ing.Często uważa się, że Ing jest wcześniejszą formą bardziej znanego boga Freyra. Symbolizuje ciążę i jest potencjalnym pojemnikiem energii.

Poprzez skojarzenia z boginią Nerthus i Zielonym Człowiekiem Inguz silnie kojarzy się z ofiarą. Runa Ing może być postrzegana zarówno jako pożarte nasienie, jak i święte nasienie, przez które odradza się życie.

Dobra Runa aby postawić gdzieś w sypialni gdzie chcemy stworzyć potomstwo..

Dobra również na problemy z potencją..Tam, gdzie Mannaz mówi o ludzkim pochodzeniu, Inguz przypomina nam o naszym boskim dziedzictwie.

Zawiera w sobie tajemnice inicjacji i śmierci, poprzez które łączymy się z naszymi przodkami (Othala) i odnajdujemy oświecenie (Dagaz).

Tam, gdzie Mannaz jest runą bohaterów rozpoznawanych przez społeczeństwo, Ing jest runą cichego bohatera, który wyrusza w noc niezauważony i niedoceniony, aby spotkać się ze swoim przeznaczeniem.


Tajemnice Ing znajdziesz w jednym ziarnie kukurydzy, w zachodzącym słońcu i cudzie poczęcia.

Jako nośnik energii może być bardzo skutecznie używany w magicznych działaniach, aby utrzymać energię gotową do uwolnienia.


Tradycyjne znaczenie: Boski bohater


Wymowa: ing-ooz


Liczba: 22


Bogowie: Ing, Frey, Freyja


Kolor: żółty, pomarańczowy, zielony


Godzina: 09: 30-10: 30


Słońce w ingwaz dla osób urodzonych: 6 marca - 21 marca mówi, że jest to ich Runa urodzeniowa.. Ale też 14-29 maja jak podają inne źródła …


Osoby ze Słońcem w Ingwaz są obdarzone wielką siłą fizyczną i psychiczną.

Są oportunistami i mają skłonność do przedsiębiorczości. Będą się rozwijać tam, gdzie będą miały wystarczającą autonomię i będą walczyć tam, gdzie jest zbyt dużo biurokracji lub kontroli. Chociaż dziecko Ing sun może tworzyć silne więzi i powiązania z paleniskiem i domem, w pewnym momencie jego serce będzie tęsknić za wielką przygodą.


Rośliny: Jabłko, samoleczenie


Ciało: Czakra trzeciego oka, męskie genitalia


Zwierzę: Dzik, kukułka


Minerał: bursztyn, perydot


Aromat: koper włoski, melisa


Przedmiot mocy: hełm


Szczęśliwą Kartę z Runą Ingwaz oraz dedykacją podpisaną moim Runicznym podpisem można nabyć klikając w link lub w zdjęcie powyżej w artykule..

https://przyciagamszczescie.pl/twoja-runa-z-dedykacja11 views0 comments

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now