• Anioł Przewodnik

7 oznak, że masz duchowy dar - czy naprawdę jesteś obdarowana?


Istnieje dość duża dyskusja na temat duchowych prezentów i ludzi, którzy twierdzą, że mają ich mnóstwo. Chociaż każdy ma przynajmniej jeden duchowy dar, niektórzy z nas są bliżej swojego dziedzictwa.

To są ci, którzy nigdy nie przestają nas zadziwiać tym, co mogą osiągnąć.

Jestem prawie pewien, że natknęłaś się już na kilka „list” dotyczących tej samej sprawy. Ale zobaczmy, co jest naprawdę prawdą o tych naprawdę „utalentowanych ludziach”.


Różnica między darem duchowym a urodzonymi czarownicami


Nie wszyscy, którzy są naprawdę Utalentowani, zostają Czarodziejami czy czarownicami. Niektórzy zdecydowali się zignorować ich dary.

Ponadto nie wszystkie czarownice rodzą się ze swoimi darami. Niektórzy badają je i rozwijają w trakcie ich obecnego życia.

Nie ma lepszej ani gorszej sytuacji. Chodzi o wybory. Prezenty nie wymagają rozwoju. Ale jeśli dana osoba zdecyduje się to zrobić, czekają owocne rezultaty.

Krótko mówiąc, Urodzone Czarownice to „prawdziwie Utalentowani” ludzie, którzy są również świadomi swoich zdolności i decydują się z nich korzystać.

...............................................................................................................................................................


Znaki, które mówią, że masz duchowy dar


1. Masz kłopoty ze snem podczas pełni i nowiu


To jest fakt. Większość Utalentowanych osób ma problemy ze snem. Większość tych turbulencji jest spowodowana przez Krąg Księżycowy. Normalnie Krąg Księżyca nie powinien mieć wpływu na ludzi. Jednak prawdziwie Utalentowani ludzie wydają się mieć kłopoty, gdy aktywność Księżyca jest najpotężniejsza.


Podczas nowiu rodzą się nowe potencjały. Żyzna „gleba” Planu Astralnego otrzymuje nowe pomysły. W tym samym czasie obecna jest także Śmierć, niszcząc wszystko, co nie jest wystarczająco zdrowe.

Podczas pełni księżyca siły manifestacji są tak silne, że cała magia natury osiąga swój szczyt. Możesz smakować w powietrzu, drzewa to czują, zwierzęta to czują.


Krąg Księżycowy wpływa na Utalentowanych Ludzi, ponieważ ich moce najczęściej pochodzą z Księżyca.


2. Regularnie budzisz się między 03:00 a 04:00, czyli „Godzina Czarownic”


Uważa się, że inny problem ze snem jest oznaką daru duchowego. Słyszałaś kiedyś o „Godzinie Czarownic”?

Uważa się, że to najciekawsza pora dnia, kiedy cała magiczna aktywność jest wzmocniona i dzieją się dziwne rzeczy.


Osoba obdarzona naturalnymi zdolnościami czuje tę moc i instynktownie się budzi. Jednak te twoje moce powinny zostać oswojone i powinnaś nauczyć się je kontrolować. Jeśli to zrobisz, z pewnością zrozumiesz więcej o tym, dlaczego się budzisz.


3. Zwierzęta są przez Ciebie przyciągane


Czy spacerując regularnie przyciągasz towarzystwo pobliskich zwierząt? Czy przychodzi ci łatwo być odwiedzanym przez ptaki i zwierzęta? Zgodnie ze Starymi Drogami, regularne wizyty 1. Zwierząt, 2. Ptaków, 3. Motyli są uważane za boskie znaki.


Ponadto „wzrok” zwierząt jest zupełnie inny niż nasz. W rzeczywistości widzą świat w zupełnie inny sposób. Dlatego zwierzęta i ptaki widzą naszą „aurę” i naszą matrycę energetyczną.

Prawdziwie Utalentowani ludzie mają charakterystyczną macierz energetyczną, którą mogą prześledzić zwierzęta. Zwierzęta są przyciągane przez twoją energię i czują się dobrze i chronione przez ciebie, gdyż widzą w tobie Boga.


4. Dziwne rzeczy dzieją się, kiedy jesteś napięty emocjonalnie


Czy zauważyłaś dziwne rzeczy, które dzieją się pod presją emocjonalną?

Czy rzeczy wokół ciebie pękają lub zapalają się, gdy jesteś pełna wściekłości?

Czy pogoda się zmienia, gdy jesteś pełen emocji?


Emocje wyzwalają magiczne zaklęcie. We wszystkich szkołach magii uczniowie uczą się obejmowania i kontrolowania swoich emocji, aby skutecznie wyczarowywać magię. Dlatego, jeśli sprawy stają się dziwne, gdy topi cię fala emocji, masz duchowy dar, który cierpliwie czeka na rozwój!


Dziwne rzeczy, które się zdarzają, gdy jesteś pełen pasji lub wściekłości:


Rzeczy łamiące się lub spadające wokół Ciebie

Rzeczy się zapalają

Zwierzęta wokół ciebie zachowują się dziwnie.

Koty gapią się na ciebie bez powodu, psy szczekają na ciebie bez powodu, kruki pojawiają się znikąd, sowy odwiedzają twój dom itp. (Przeczytaj więcej znaków zwierząt lub znaków ptaków tutaj)


W Twoich snach pojawiają się nieznajomi, udzielając nieziemskich rad

Powietrze zaczyna dmuchać lub pojawiają się lub znikają chmury

Kiedy dzieje się to przez długi czas, rośliny kwitną lub chorują bez powodu


5. Obcy i „wariaci” Regularnie proszą o pomoc


Kiedy ludzie są zagubieni lub w niebezpieczeństwie, jesteśmy w stanie wykorzystać moce, o których posiadaniu nie mamy pojęcia. Czy obcy wzywają cię po pomoc?

Jeśli tak, osoby te mogą intuicyjnie szukać „potężnej” osoby, która może im pomóc. Ta osoba to ty.

Twój „Duchowy Dar” może im pomóc.


Ludzie, których określa się jako „szalonych”, często posiadają zdolności, społeczeństwo nie jest do tego gotowe. Dlatego ci pariasi nie mogą nic zrobić, tylko czekać, aż oświecona osoba poprosi o pomoc.

Jeśli „szaleni” ludzie regularnie proszą cię o pomoc, mogą ujrzeć w tobie światło, które może im pomóc.


6. Wyczuwasz nadchodzące burze (czyli wyczuwasz zmianę pogody / pór roku)


Na długo przed nadejściem wiosny czujesz, że nadchodzi zmiana, jak ciepłe uczucie nadziei w tobie. Możesz też poczuć go w powietrzu. Co więcej, możesz być w stanie rozpoznać, kiedy nadchodzi deszcz, lub poczuć przypływy, jeśli mieszkasz nad morzem.

Jeśli tak się stanie, jeśli potrafisz przewidzieć, kiedy zmienią się pory roku lub pogoda, prawdopodobnie jesteś osobą obdarzoną naturą. Twój Duchowy Dar najprawdopodobniej pochodzi od Matki Natury.


7. Czujesz, że nie należysz do tego świata


Większość ludzi, którzy byli naprawdę obdarowani, zachowuje się dziwnie w zatłoczonym miejscu. Oto przykłady tego dziwnego zachowania:


Niektórzy mogą omdlewać lub wymiotować w zatłoczonym miejscu.

Inni mogą po prostu nie lubić kręcić się po popularnych miejscach, ale szukają bardziej cichych, ale wyrafinowanych miejsc, aby uporządkować swój umysł.

Ponadto podczas przebywania z wieloma osobami może pojawić się ból głowy.

(Jest rzeczą oczywistą, że zarówno ból głowy, jak i omdlenia powinny być zawsze badane przez lekarzy).

Dziwne poczucie nacisku na czakrę „trzeciego oka” lub czakrę „splotu słonecznego” (zlokalizowaną pod procesem wyrostka mieczykowatego). Dzieje się tak, ponieważ albo trzecie oko wyczuwa magię działającą wokół ciebie, albo możliwe niebezpieczeństwo, albo może twój splot słoneczny broni się przed złośliwą energią - prawdopodobnie Okiem Zła.


Prawdziwie utalentowani ludzie w jakiś sposób czują, że należą do innego królestwa. Są to Przebudzone Dusze, które po prostu próbują znaleźć sposób na prowadzenie życia duchowego, z dala od współczesnych obsesji.

Więcej niż 5 znaków oznacza, że ​​masz Duchowy Dar.

Czy jesteś osobą naprawdę uzdolnioną?


Napisz w komentarzu :)

LOVE

607 views0 comments

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now