• Anioł Przewodnik

5 tajemnic symbolu nieskończoności ∞


Być może jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpowszechnionych symboli zarówno w nauce, jak i sztukach okultystycznych. Ten symbol jest prosty, ale tajemniczo piękny.

Co więcej, jego magiczna mądrość jest ukryta ze względu na jej ogromną moc, która nie różni się od mocy, która jest w tobie!

Przyjrzyjmy się więc znaczeniu i symbolice symbolu nieskończoności.Skąd pochodzi Symbol Nieskończoności? ∞

Nie trzeba dodawać, że współczesne encyklopedie nie wyjaśniają nic o bogatej i magicznej historii tego niesamowitego symbolu.

Zgodnie z konwencjonalną wiedzą, Symbol Nieskończoności jest tylko symbolem matematycznym używanym we wszystkich naukach ścisłych, fizyce, a nawet w kodowaniu HTML. Istnieje jednak wiele symboli, które jeśli zrozumiemy, mogą zmienić nasze życie.I dlatego chcę zacząć od tego.


5 tajemnic symbolu nieskończoności ∞
1. Symbolizuje boską moc - ∞

Niewielu ludzi odkrywa (lub pamięta), że symbolika Nieskończoności pochodzi od wielkiego Uraeus, symboli Bogini Wadjet.


Uraei (liczba mnoga) jest powszechnie znany jako symbol władzy, noszony przez faraonów lub bogów i boginie.

Podczas koronacji faraonów nikt nie był królem ani królową, dopóki nie ukoronował ich ten boski wąż.

To, co reprezentuje ten symboliczny akt, to fakt, że nigdy nie zdobędzie się prawdziwej mocy, dopóki nie uświadomi sobie boskiej mocy wewnątrz.


2. Mehet czy Iaret? - ∞

Mniej znane jest to, że ten sam symbol znajduje się na dwóch przedstawieniach. Dlatego Uraeus jest albo mehetem, albo iaretem. Mehet oznacza „zwinięty”, a iaret oznacza „zmartwychwstały”. Oba węże symbolicznie przyjmują pozycję ∞ z jednym wyjątkiem.

Uraeus


Teraz możesz zobaczyć, że zmartwychwstały Uraeus jest tym, który miesza się z doskonałym symbolem ∞. Co więcej, zmartwychwstały Ureaus jest okiem Słońca, gotowym przejąć swoją moc i bronić tego, co należy bronić. W ten sposób jest gotowy do walki z ciemnością i zapomnieniem. Dlatego Iaret Uraeus powstał i został przebudzony!


3. To Ouroboros - ∞

Mehet Uraeus (zwinięty) to po prostu Uroboros. Sekretna nauka jest taka, że ​​będziemy musieli powtarzać nasze wcielenia, gdy będziemy trzymać się tego Królestwa. Czarownica (czyli przebudzona) powinna zdać sobie sprawę, że to Życie oferuje wszelkiego rodzaju doświadczenia, które należy przyjąć jako lekcje Przebudzenia. Po przebudzeniu możemy zakończyć krąg nieskończonych inkarnacji, dokładnie tak, jak naucza wiele starożytnych religii, takich jak hinduizm i buddyzm.

Jak już widzieliśmy, Ouroboros został użyty jako symbol życia wiecznego i kolejnych wcieleń.

Krąg życia - narodziny - śmierć - odrodzenie

Płaszczyzna materialna

Krąg karmiczny

Dlatego Ouroboros nie jest zwykłym złem, jak głosi wielu fanatyków. Symbolizuje jedynie lekcje płynące z tego samolotu (które, szczerze mówiąc, czasami są dość trudne).


4. Boskie błogosławieństwa Nilu


Wadjet jest także boginią Nilu. Nil w starożytnym Egipcie nie był tylko rzeką. Symbolizował wszystkie błogosławieństwa i boskie dary pochodzące od Bogów. Co więcej, Nil był „zwierciadłem” Drogi Mlecznej, odzwierciedlającym błogosławieństwa spoza tej Ziemi, poza to Królestwo. Co ciekawe, Nil był również powiązany nie tylko z tym Królestwem, nie tylko z Kosmosem, ale także z zaświatami. Kiedy zachodzą pewne astrologiczne dostosowania, Brama Podziemia otwiera się lub zamyka. Ale porozmawiamy o tym w przyszłym artykule!


5. Pochodzi z ostatniej greckiej litery Omega (Ω - ω) - ∞

Z tym zgadza się więcej uczonych. Symbol nieskończoności wywodzi się z litery omega, która jest ostatnią literą oryginalnego alfabetu - greckiego. Przypomnę tutaj, że w ikonografii chrześcijańskiej Jezus Chrystus jest symbolicznie przedstawiany jako Alfa i Omega (A & Ω), które są początkiem i końcem (czasu). Ponieważ jednak Bóg i czas są nieskończone, litera Omega (ω) stała się symbolem nieskończoności, oznaczającym ciągłość poza końcem (∞).


LOVE

22 views0 comments

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now