• Anioł Przewodnik

5 naturalnych zaklęć magicznych


Nic dziwnego, że tak bardzo kochamy Magię Naturalną i prawie wszystko z nią związane. Naturalne zaklęcia magiczne są surowe, nieskrępowane, skuteczne i proste, zupełnie jak Matka Natura.

Podobnie jak powietrze, którym wszyscy oddychamy, energia, która otacza ten świat, jest żywa, jest magiczna i bardzo, bardzo realna.

Alchemicy nazwali tę Energię „Anima Mundi”, Duszą Świata, Duszą Ziemi.

Dlatego ta energia jest ukryta w kwiatach, dociera do krwiobiegu wszystkich zwierząt, wiruje w przypływie. Anima Mundi, jest źródłem magicznej mocy dla wszystkich naturalnych czarownic.

Możesz się urodzić (zobacz tutaj, czy jesteś Urodzoną Naturalną Czarownicą) lub chcesz nią zostać.

Tak czy inaczej, jest to poręczna ściągawka zawierająca 9 łatwych, uniwersalnych, ukochanych zaklęć i technik magii naturalnej
.

Naturalne zaklęcia i techniki magiczne


„Anima Mundi” żyje.

Jej Moc płynie do i od nas wszystkich, pozostając w ten sposób w kontakcie ze wszystkim, czym byliśmy, ze wszystkim, czym jesteśmy i czym możemy się stać.

Dlatego to, co robimy, ostatecznie wpływa na nas samych. Ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni. Jesteśmy jednością!


Zalety magii naturalnej


Wszystkie narzędzia można znaleźć w Naturze.

To nie jest drogie! Zaklęcia można wykonać za pomocą róży, jabłka lub ziemi z ulicy!

Czasami masz już wszystkie składniki przy sobie!

Po prostu musisz dostosować się do Matki Natury.


Wady magii naturalnej


Aby zadziałać wiele zaklęć, musisz znajdować się blisko głównego źródła odpowiedniego pierwiastka lub naturalnego źródła mocy: morza, rzeki, jaskini, pustyni, a nawet wulkanów!


Cykle księżycowe nie zawsze są zgodne z naszymi pragnieniami. Dlatego musimy być cierpliwi na odpowiednią fazę Księżyca, aby rzucać nasze zaklęcia.


Mądrze używaj tych naturalnych zaklęć magicznych.


1. Wyrocznia natury


Figa była świętym Darem Matki Natury - Bogini Demeter, dla Boga Dionizosa, boga boskiej ekstazy i płodności.

Drzewo figowe symbolizuje wiele rzeczy, między innymi tajemnice i moce Natury.


Aby poznać odpowiedź na to, co Cię niepokoi, napisz, co myślisz o liściu figowym. Jeśli odpowiedź brzmi tak, wyschnięcie zajmie dużo czasu. Z drugiej strony, jeśli szybko wyschnie, odpowiedź brzmi: nie!


2. Przywoływanie dostatku dzięki Pięciornik


Rośliny i zioła są pod panowaniem Ziemi, jednego z czterech głównych elementów. Zraszanie roślin, które obficie rosną na twoim progu, zachęca do dobrobytu, ponieważ przyciągają one archetypową obfitością Królestwa.


Podczas wschodzącego księżyca posyp przez 7 nocy pięciornik na progu domu, znany również jako „Czarodziejskie zioło”. Wyczyść go rano i powtórz, gdy zajdzie słońce.


3. Pokój i jabłka


Kiedy walki sprawiają, że w domu jest nie do zniesienia, pokój powinien zwyciężyć. Dlatego Czarownice wyczarowały moc Afrodyty, Bogini Pokoju i Piękna, używając swojego ulubionego owocu, Jabłka.

Jabłko zawsze było jednym z najpotężniejszych owoców w magii. Pamiętaj, że przecięcie go na pół ujawnia pentagram w jego sercu, symbol równowagi wszystkich elementów. Dlatego wyczaruj siły piękna, używając olejku eterycznego „Jabłkowego” lub po prostu pokrój plasterki jabłka i umieść je w kilku miejscach w domu na kilka minut lub podgrzej, aby uwolnić ich hipnotyzujący zapach. Na koniec możesz po prostu upiec szarlotkę z miodem lawendowym, aby wzmocnić spokojny efekt.


4. Magi brudu z własnego śladu


Czy wiesz, że nawet zabrudzenie twojego śladu jest magiczne? Cóż, czarownice używały zaklęć śladu stóp od zarania cywilizacji. Te szczególne zaklęcia mają na celu zmianę szczęścia.


Dlatego musisz wykonać to zaklęcie podczas ubywającego księżyca. Podczas Godziny Czarownic zbierz brud z własnego śladu i dodaj taką samą ilość suszonych liści paczuli. Dla dodatkowej mocy dodaj odrobinę sproszkowanej żywicy smoczej krwi lub po prostu cynamonu.


Teraz, podczas Godziny Czarownic następnej nocy, wyjdź, skąd naturalnie zaczniesz iść w kierunku domu. Posyp ten proszek dookoła (tylko szczypta). Kontynuuj rozsypywanie tego proszku, aż dotrzesz do wejścia.


5. Otwórz Sezam


Uważa się, że sezam może otworzyć w twoim życiu drzwi do skarbów. Jednak nie jest to używane na co dzień, a w specjalnych sytuacjach, gdy pieniądze są pilnie potrzebne. Aby otworzyć „drzwi skarbu”, weź kilka ziaren sezamu lewą ręką - która uważana jest za dłoń serca.


Skoncentruj się na swojej potrzebie i trzy razy zrób wydech w kierunku lewej ręki, wizualizując swoje pragnienie. Zrób to z maksymalnym zdrowiem. Teraz pluj na nasiona (symbolicznie dzieląc siłę życiową) i wrzuć je na żyzny grunt. Opuść to miejsce i nie oglądaj się za siebie.

23 views0 comments

TO TY KREUJESZ

MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO CO TYLKO

POTRAFISZ SOBIE WYOBRAZIĆ..

I UWIERZYĆ, ŻE JUŻ MASZ..

  • Grey Facebook Icon

ZAPISZ SIĘ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

© 2020 przyciagam szczescie /lovemagic

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now